Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti

Her geçen gün hızla gelişen evden eve nakliyat sektörü vatandaşlara daima yeni hizmet alanları yaratmaktadır. Son dönemlerde oldukça yaygınlaşan hizmetlerden bir tanesi olan eşya depolama hizmeti sektörde önemli bir hizmet haline gelmiştir. Eşya depolama hizmeti her nakliyat firmasının verebildiği bir hizmet değildir. Bu yüzden eşya depolama hizmetini sizlere büyük firmalar sunabilmektedir. Eşya depolama hizmeti vermek isteyen firmanın kendine ait bir deposu olmak zorundadır. Mor Trans Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz profesyonel eşya depolama hizmeti ile eşyalarınız güvenli şekilde depolanmaktadır.

Firmamız bünyesine ait olan depolarımız sayesinde fazlalık olan eşyalarınızı hiç dert etmeden saklayabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati kamera ile izlenmekte olan depolarımız tamamen güvenlidir. Düzenli olarak temizlediğimiz  ve kontrol ettiğimiz depolarımız eşyalarınızın her hangi bir hasar görmemesi için özel olarak bakılmaktadır. Alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızı profesyonel şekilde paketlemektedir. Bu sayede eşya depolama hizmeti aldığınız zaman eşyalarınız yıllarca güvenle depolanabilmektedir.

Eşya Depolama Hizmeti Gerekli Bir Hizmet Midir?

Eski dönemlerde evlerde fazla eşya olmaması nedeniyle eşya depolama sektörüne gerek duyulmuyordu. Ancak artık hızla artan nüfus ve evlerin küçülmesi yeni evlenen çiftlerinde evlerine fazla eşya alması eşya depolama sektörüne canlılık katmıştır. Fazla eşyalar yüzünden evler hınca hınç dolmaya başlamış ve ev sahipleri evlerinde fazla hareket alanın bulamamaya başlamıştır. Eşyalarını çöpe atmak istemeyen vatandaşlar mecburen evlerinde sıkışarak oturmak zorundaydı.

Eşya depolama hizmeti verilmeye başlandıktan sonra bunun gibi sıkıntılarda yavaş yavaş ortadan kalkmaya başladı. Evlerinde rahat rahat oturmak isteyen vatandaşlarımız evde fuzuli olan eşyalarını yer açmak için eşya depolama firmalarına vermeye başladı. Eşya depolama hizmetini profesyonel olarak gerçekleştiren firmalar sizlere kusursuz hizmetler sunmaya başlamıştır. Mor Trans Nakliyat firması olarak eşya depolama sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Profesyonel çalışma anlayışımızdan ödün vermeden sizlere sunduğumuz eşya depolama hizmetleri ile sektörün en çok tercih edilen firmaları arasına girmeyi başarmış durumdayız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Hizmetler

01.

Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı

Ofis ve işyeri taşıma hizmeti verirken oldukça titiz şekilde çalışan firmamız evraklarınız karışmasın diye kolileme işlemi yaparken kolilere numara vermektedir. Böylelikle yeni yerinize gelen eşyalarınızı düzenli bir şekilde raflarınıza yerleştirebilirsiniz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi sahiplenip aynı bilinçle taşımaktayız.

02.

Kurum Taşımacılığı

Kurum taşımacılığı oldukça dikkat isteyen bir hizmet alanıdır. Kurum taşımacılığı yapacak olan firmanın oldukça profesyonel olması gerekmektedir. Acemi ellerde kurum taşıma hizmeti büyük zararlara yol açabilmektedir. Bu yüzden kurum taşıma hizmeti alırken mutlaka iyi araştırıp güvenilir firmalarla çalışmanızı öneririz.

03.

Eşya Depolama

Firmamız bünyesine ait olan depolarımız sayesinde fazlalık olan eşyalarınızı hiç dert etmeden saklayabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati kamera ile izlenmekte olan depolarımız tamamen güvenlidir. Düzenli olarak temizlediğimiz ve kontrol ettiğimiz depolarımız eşyalarınızın her hangi bir hasar görmemesi için özel olarak bakılmaktadır.

04.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrikalar genellikle oldukça profesyonel taşıma hizmeti gereken yerlerdir. Fabrika içindeki ekipmanların çoğu insan gücü ile değil makinelerle taşınması gereken ekipmanlar olduğu için fabrika taşıma hizmeti verebilecek firmanın bunu iyi bilmesi gerekmektedir.

05.

Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi eser taşımacılığı sektörün en fazla dikkat ve özen gerektiren alanlarından bir tanesidir. Tarihi eserler her devirde oldukça öneme sahip eşyalardır. Geçmiş dönemde yaşayan insanların yaşam tarzları hakkında bilgiler bulabileceğimiz tarihi eserler oldukça dikkatli şekilde muhafaza edilmektedir. Bu yüzden bu eserler taşınırken de nakliyat firmasının oldukça dikkatli olması gerekmektedir.

06.

Hastane Taşıma

Hastane taşıma hizmeti sektördeki nakliyat firmalarının hepsinin sizlere sunabileceği bir hizmet değildir. Baştan sona bütün taşınacak olan eşyaların değeri o kadar yüksektir ki taşınma sırasında her hangi bir kaza olması durumunda hastaneye büyük zarar verebilirsiniz.

Eşya Depolama

Firmamız bünyesine ait olan depolarımız sayesinde fazlalık olan eşyalarınızı hiç dert etmeden saklayabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati kamera ile izlenmekte olan depolarımız tamamen güvenlidir. Düzenli olarak temizlediğimiz ve kontrol ettiğimiz depolarımız eşyalarınızın her hangi bir hasar görmemesi için özel olarak bakılmaktadır.

Görüşmeye Başla
Merhaba. Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba...
Yardımcı olabilir miyim?