Kurum Taşımacılığı

Kurum Taşımacılığı

Uzun yıllardır sektörde evden eve nakliyat hizmetini başarı ile sizlere sunan Mor Trans Nakliyat firması sektörün en çok tercih edilen firmaları arasındadır. Gelişen teknoloji evden eve nakliyat sektörünü de olumlu yönde etkilemeye devam etmektedir. Sektörün her geçen gün daha da büyümesi hizmet alanlarının da genişlemesine yol açmıştır. Evden eve nakliyat sektörüne bir çok yeni hizmet alanı eklenmiştir. Bu hizmet alanlarından bir tanesi olan kurum taşımacılığı oldukça zor bir hizmet alanıdır. Her evden eve nakliyat firmasının sizlere sunamayacağı bu hizmeti firmamız kolaylıkla gerçekleştirmektedir.

Kurum taşımacılığı oldukça dikkat isteyen bir hizmet alanıdır. Kurum  taşımacılığı yapacak olan firmanın oldukça profesyonel olması gerekmektedir. Acemi ellerde kurum taşıma hizmeti büyük zararlara yol açabilmektedir. Bu yüzden kurum taşıma hizmeti alırken mutlaka iyi araştırıp güvenilir firmalarla çalışmanızı öneririz. Mor Trans Nakliyat firması daha önceden gerçekleştirdiği birbirinden başarılı kurum taşıma hizmeti ile sektörde müşterilerine güven vermektedir. Kurum taşıma hizmeti verirken teknolojinin bütün imkanlarını kullanan firmamız sizlere yüzde yüz güvenilir hizmet sunmaktadır.

Kurum Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurum taşımacılığı hizmeti sektörün en zorlu hizmetlerinden bir tanesidir. Bu yüzden kurum taşımacılığı hizmeti alırken mutlaka profesyonel firmaları tercih etmelisiniz. Yanlış firma tercihi sizleri büyük zararlara uğratabilir. Kurumlar genellikle evrak dolu yerlerdir ve bu evraklar oldukça önemli evraklardır. Taşıma işlemi sırasında en fazla dikkat edilmesi gereken konu evrakların taşınırken karışmamasıdır. Bu yüzden firmamız evraklarınızı paketlerken paketlere ayrı ayrı numara vermektedir. Verdiğimiz bu numaralar sayesinde eşyalarınız yeni yerinize geldiği zaman karışmadan yerlerine koyulmaktadır.

Kurum taşıma hizmeti alacağınız firmayı iyice araştırmadan anlaşmayın. Önceki dönemlerde yaptığı hizmetleri inceleyip firmanın ne kadar kaliteli çalıştığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Firmanın kurumsal olup olmadığına mutlaka bakın eğer firmanın bir kaydı yok ise kurum taşıma hizmeti alırken çok fazla zarar edebilirsiniz. Mor Trans Nakliyat firması olarak taşımacılık alanında bütün evraklara sahibiz bu sayede her türlü taşımacılık hizmetini verebilmekteyiz. Eğer sizlerde eşya taşıma hizmeti almak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Kurumsal Hizmetler

01.

Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı

Ofis ve işyeri taşıma hizmeti verirken oldukça titiz şekilde çalışan firmamız evraklarınız karışmasın diye kolileme işlemi yaparken kolilere numara vermektedir. Böylelikle yeni yerinize gelen eşyalarınızı düzenli bir şekilde raflarınıza yerleştirebilirsiniz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi sahiplenip aynı bilinçle taşımaktayız.

02.

Kurum Taşımacılığı

Kurum taşımacılığı oldukça dikkat isteyen bir hizmet alanıdır. Kurum taşımacılığı yapacak olan firmanın oldukça profesyonel olması gerekmektedir. Acemi ellerde kurum taşıma hizmeti büyük zararlara yol açabilmektedir. Bu yüzden kurum taşıma hizmeti alırken mutlaka iyi araştırıp güvenilir firmalarla çalışmanızı öneririz.

03.

Eşya Depolama

Firmamız bünyesine ait olan depolarımız sayesinde fazlalık olan eşyalarınızı hiç dert etmeden saklayabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati kamera ile izlenmekte olan depolarımız tamamen güvenlidir. Düzenli olarak temizlediğimiz ve kontrol ettiğimiz depolarımız eşyalarınızın her hangi bir hasar görmemesi için özel olarak bakılmaktadır.

04.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrikalar genellikle oldukça profesyonel taşıma hizmeti gereken yerlerdir. Fabrika içindeki ekipmanların çoğu insan gücü ile değil makinelerle taşınması gereken ekipmanlar olduğu için fabrika taşıma hizmeti verebilecek firmanın bunu iyi bilmesi gerekmektedir.

05.

Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi eser taşımacılığı sektörün en fazla dikkat ve özen gerektiren alanlarından bir tanesidir. Tarihi eserler her devirde oldukça öneme sahip eşyalardır. Geçmiş dönemde yaşayan insanların yaşam tarzları hakkında bilgiler bulabileceğimiz tarihi eserler oldukça dikkatli şekilde muhafaza edilmektedir. Bu yüzden bu eserler taşınırken de nakliyat firmasının oldukça dikkatli olması gerekmektedir.

06.

Hastane Taşıma

Hastane taşıma hizmeti sektördeki nakliyat firmalarının hepsinin sizlere sunabileceği bir hizmet değildir. Baştan sona bütün taşınacak olan eşyaların değeri o kadar yüksektir ki taşınma sırasında her hangi bir kaza olması durumunda hastaneye büyük zarar verebilirsiniz.

Kurum Taşımacılığı

Kurum taşımacılığı oldukça dikkat isteyen bir hizmet alanıdır. Kurum taşımacılığı yapacak olan firmanın oldukça profesyonel olması gerekmektedir. Acemi ellerde kurum taşıma hizmeti büyük zararlara yol açabilmektedir. Bu yüzden kurum taşıma hizmeti alırken mutlaka iyi araştırıp güvenilir firmalarla çalışmanızı öneririz.

Görüşmeye Başla
Merhaba. Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba...
Yardımcı olabilir miyim?