Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Günümüzde evden eve nakliyat sektörü oldukça ilerleme kaydetmiştir. Gün geçtikçe daha da profesyonelleşen sektör artık müşterilerine daha da güvenilir hizmet vermeye başlamıştır. Güvenilir nakliye hizmeti denilince akla gelen ilk hizmet tabi ki de sigortalı nakliyat hizmetidir. Artık neredeyse evden eve nakliyat sektörünün olmazsa olmazı haline gelen sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde eşya taşıma hizmeti alan vatandaşların mağdur olması tarihe karışıyor. Güvenilir nakliye hizmeti veren firmaların hepsinde mutlaka sigortalı nakliye hizmeti uygulanmaktadır.

Günümüzde hala daha sigortalı nakliye hizmetini sizlere sunmadan hizmet veren nakliyat firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle kaçak olarak çalışan firmalardır. Bu yüzden eşyanızı taşırken oluşabilecek sorunlarda herhangi bir muhattap bulamaz ve mağdur duruma düşersiniz. Sigortalı nakliyat hizmeti vermeyen firmalar çoğunlukla eşyalarınızı piyasadan oldukça uygun fiyata taşırlar. Bu yüzden vatandaşlar uygun fiyat dolayısı ile bu firmaları tercih etmektedir. Bu firmalar yüzünden oldukça zarara uğrayan çok fazla müşteri bulunmaktadır. Bu yüzden eşya taşıma hizmeti alırken mutlaka güvenilir firmaları tercih etmelisiniz.

Sigortalı Nakliyat Hizmetinde Güvenilir Firma

Mor Trans nakliyat firması olarak sizlere tamamen profesyonel olarak sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde eşya taşıma hizmetini tamamen güvenilir olarak alırsınız. Eşya taşıtmak isteyen müşterilerimizin eşyalarını sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti ile önceden gelip tespit ediyoruz. Ondan sonra eşyalarınıza bir sigorta poliçesi hazırlıyoruz. bu poliçeyi eşya taşımadan hemen önce eşya sahibi ve biz imzalayarak bir nüshasını size teslim ediyoruz. Sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınıza taşıma esnasında bir zarar gelirse bu zararı firmamız olarak karşılıyoruz. Bu sayede sizler mağdur olmadan güvenilir hizmet alıyorsunuz.

Evden eve nakliyat sektöründe faaliyete geçtiğimiz günden bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayarak yolumuza devam etmekteyiz. Sektörün en çok tercih edilen firmaları arasına girmeyi başaran firmamız güvenilir nakliyat hizmetinin aranan firmalarındandır. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz sigortalı nakliyat hizmetini tamamen profesyonel olarak vermekteyiz. Eğer sizlerde profesyonel hizmet almak istiyorsanız firmamızın sizlere sunduğu ayrıcalıklı hizmetlere göz atmadan karar vermeyiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bireysel Hizmetler

01.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe tamamen profesyonel olarak çalışan Mor Trans Nakliyat firması deneyimli çalışma arkadaşları ve gerekli bütün ekipmanları ile birlikte sizlere güvenilir evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

02.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmeti her taşıma hizmetinde verilen bir hizmet değildir. Genellikle dar merdiveni olan ve elle taşıması zor olan evler ve çok yüksek katlar için sunulan asansörlü nakliye hizmeti ev taşıma hizmetini oldukça kolaylaştırmaktadır.

03.

Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerine parça eşya taşıma hizmeti de sunmaktadır. Parça eşyalarınızı diğer firmalar gibi tam nakliye ücreti istemeden size uygun çözümlerle taşıyoruz.

04.

Şehir İçi Nakliyat

Mor Trans Nakliyat firması sektörün en çok güvenilen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Uzun yıllardır bölgede hizmet vermenin avantajı ile şehrimizin her bir yanını çok iyi bilmekteyiz. Bu sayede şehiriçi nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde sunabilmekteyiz.

05.

Şehirlerarası Nakliyat

Kurumsal kimliği sayesinde gerçekleştirdiği ev taşıma hizmetlerinde siz değerli müşterilerine güvenilir nakliyat hizmeti sunan firmamız Türkiye’nin her yerine şehirlerarası nakliyat hizmeti de vermektedir. Şehirlerarası taşımacılık belgelerinin hepsine sahip olan firmamız sizlere kusursuz taşıma hizmeti sunmaktadır.

06.

Sigortalı Nakliyat

Güvenilir nakliye hizmeti denilince akla gelen ilk hizmet tabi ki de sigortalı nakliyat hizmetidir. Artık neredeyse evden eve nakliyat sektörünün olmazsa olmazı haline gelen sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde eşya taşıma hizmeti alan vatandaşların mağdur olması tarihe karışıyor. Güvenilir nakliye hizmeti veren firmaların hepsinde mutlaka sigortalı nakliye hizmeti uygulanmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Güvenilir nakliye hizmeti denilince akla gelen ilk hizmet tabi ki de sigortalı nakliyat hizmetidir. Artık neredeyse evden eve nakliyat sektörünün olmazsa olmazı haline gelen sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde eşya taşıma hizmeti alan vatandaşların mağdur olması tarihe karışıyor. Güvenilir nakliye hizmeti veren firmaların hepsinde mutlaka sigortalı nakliye hizmeti uygulanmaktadır.

Hemen Şimdi Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Alın!

Mortrans güvencesiyle nakliyat hizmeti almak için bize hemen ulaşın!

Görüşmeye Başla
Merhaba. Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba...
Yardımcı olabilir miyim?