Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerine parça eşya taşıma hizmeti de sunmaktadır. Genellikle öğrenci evlerinde rastladığımız bu tip durumlarda nakliye firmaları ya hizmet vermiyor ya da tam nakliye ücreti talep ediyorlar. Mor Trans Nakliyat firması olarak bu gibi durumlar için hizmete sunduğumuz parça eşya taşıma hizmeti ile hem eşyalarınızı yeni evinize getiriyoruz hemde çok avantajlı fiyatlar sunuyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeden eşyanız ne kadar az olursa olsun geliyoruz ve eşyalarınızı güvenilir şekilde taşıyoruz.

Parça eşya taşıma hizmeti sektörde hizmet veren firmaların çok fazla tercih etmediği bir hizmettir. Çünkü eşya az olduğu için nakliye aracı dolmayacak fakat fiyatlarda bir değişiklik olmadığı için çok fazla tercih edilmeyen bir hizmettir. Mor Trans Nakliyat firması parça eşya taşıma hizmeti verirken sizlere en uygun fiyatı verebilmek için tek kişi değil bir kaç kişi ile anlaşarak hem nakliye aracını doldurur hemde sizlere uygun fiyatlar sunar. Bu sayede eşyalarınız kolaylıkla yeni evinize getirilir.

Parça Eşya Taşıma Firması

Parça eşya taşıma hizmetini tek bir müşteriye verirsek normal bir ev taşıma hizmetinden farkı kalmıyor. Bu yüzden de uygun fiyatlar verilemiyor. Eğer bir kaç müşterinin parça eşyalarını aynı gün aynı araçla taşınabilirse o zaman giderler de otomatik olarak azalıyor bu sayede sizlere uygun fiyat sunuluyor. Parça eşya taşıma sektöründe hizmet veren nakliye firmalarının genellikle uyguladığı bu yöntem sayesinde müşteriler eşyalarını çok uygun fiyatlara taşıtabilmektedir. Firmamız parça eşya taşıma hizmetinden yüzde yüz memnun kalacağınızın garantisini sizlere vermektedir.

Her biri alanında uzman olan çalışma arkadaşlarımız öncelikle evinize gelip eşyalarınızı kontrol etmektedir. Sonrasında sizlere uygun  taşıma planını hazırlamaktadır. Bu sayede eşyalarınız en kolay ve en güvenli nasıl taşınır belirlenmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti vereceğimiz müşterilerimizin taşıma planı çıkarıldıktan sonra gidilecek yerlere göre nakliye aracımızda eşyaların koyulacağı yerler ayarlanıyor. Her müşterimizin eşyası ayrı bölmelere yerleştiriliyor bu sayede karışması engelleniyor. Sonuç olarak sizlere kusursuz bir nakliye hizmeti sunuluyor. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.