Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı

Bireysel ve Profesyonel Tüm Nakliye ve Taşımacılık İşlerinizde Güvenilir ve Sigortalı Hizmetlerimizle Yanınızdayız

Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

Evden eve nakliyat sektöründe faaliyete geçtiğimiz günden beri siz değerli müşterilerimize sunduğumuz profesyonel ofis ve işyeri taşımacılığı ile sizlerde kusursuz hizmetler alabilirsiniz. Ofis ve işyeri nakliyatı oldukça zor bir nakliyat hizmetidir. Özellikle ofislerde bu hizmet daha da zorlaşmaktadır. Bir çok evrak olan ofislerin taşınması sırasında profesyonel bir ekiple çalışmak gerekmektedir. Aksi takdirde evraklarınız taşınırken karışabilir ve böylece sizlere büyük sıkıntılar yaratabilir. Ofis taşımacılığı hizmeti alacaksanız mutlaka profesyonel hizmet veren nakliyat firmaları ile anlaşın.

Mor Trans Nakliyat firması kurulduğu günden bugüne kadar profesyonel çalışma anlayışı ile sizlere nakliyat hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe yeni bir çığır açan firmamız gerçekleştirdiği ofis nakliyatlarında da adından sıkça söz ettirmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız sektörde işimizi kolaylaştıracak yenilikleri anında uygulamaktadır. Bu sayede sizlere hem daha kaliteli hemde daha güvenli nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ofis ve işyeri nakliyat hizmetinde de üstün başarılı hizmetleri sayesinde bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasına girmeyi başaran firmamız yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Ofis Nakliyatında Yapılması Gerekenler

Ofis taşımacılığı sektörün en zor hizmet alanlarından bir tanesidir. Ofisler de genellikle çok fazla evrak bulunmaktadır. Bu evraklar taşıma sırasında karışmaması gerekmektedir. Çünkü işletme için önemli olan evraklar karıştığı zaman işletmeye büyük zarar verebilir. Bu yüzden profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti veren firmalar ile çalışmanız gerekmektedir. Mor Trans Nakliyat firması olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birbirinden başarılı ofis taşımacılığı hizmetlerimiz sayesinde sektörde en çok güvenilen firmalar arasına girmeyi başardık. Firmamızın geçmişte gerçekleştirdiği nakliye hizmetlerine bakarsanız ne kadar başarılı olduğumuzu görebilirsiniz.

Ofis ve işyeri taşıma hizmeti verirken oldukça titiz şekilde çalışan firmamız evraklarınız karışmasın diye kolileme işlemi yaparken kolilere numara vermektedir. Böylelikle yeni yerinize gelen eşyalarınızı düzenli bir şekilde raflarınıza yerleştirebilirsiniz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi sahiplenip aynı bilinçle taşımaktayız. Sektöre adım attığımız günden beri hep daha iyisini yapmaya çalışan firmamız gün geçtikçe daha da profesyonelleşerek yoluna devam etmektedir. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Hizmetler

01.

Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı

Ofis ve işyeri taşıma hizmeti verirken oldukça titiz şekilde çalışan firmamız evraklarınız karışmasın diye kolileme işlemi yaparken kolilere numara vermektedir. Böylelikle yeni yerinize gelen eşyalarınızı düzenli bir şekilde raflarınıza yerleştirebilirsiniz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi sahiplenip aynı bilinçle taşımaktayız.

02.

Kurum Taşımacılığı

Kurum taşımacılığı oldukça dikkat isteyen bir hizmet alanıdır. Kurum taşımacılığı yapacak olan firmanın oldukça profesyonel olması gerekmektedir. Acemi ellerde kurum taşıma hizmeti büyük zararlara yol açabilmektedir. Bu yüzden kurum taşıma hizmeti alırken mutlaka iyi araştırıp güvenilir firmalarla çalışmanızı öneririz.

03.

Eşya Depolama

Firmamız bünyesine ait olan depolarımız sayesinde fazlalık olan eşyalarınızı hiç dert etmeden saklayabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati kamera ile izlenmekte olan depolarımız tamamen güvenlidir. Düzenli olarak temizlediğimiz ve kontrol ettiğimiz depolarımız eşyalarınızın her hangi bir hasar görmemesi için özel olarak bakılmaktadır.

04.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrikalar genellikle oldukça profesyonel taşıma hizmeti gereken yerlerdir. Fabrika içindeki ekipmanların çoğu insan gücü ile değil makinelerle taşınması gereken ekipmanlar olduğu için fabrika taşıma hizmeti verebilecek firmanın bunu iyi bilmesi gerekmektedir.

05.

Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi eser taşımacılığı sektörün en fazla dikkat ve özen gerektiren alanlarından bir tanesidir. Tarihi eserler her devirde oldukça öneme sahip eşyalardır. Geçmiş dönemde yaşayan insanların yaşam tarzları hakkında bilgiler bulabileceğimiz tarihi eserler oldukça dikkatli şekilde muhafaza edilmektedir. Bu yüzden bu eserler taşınırken de nakliyat firmasının oldukça dikkatli olması gerekmektedir.

06.

Hastane Taşıma

Hastane taşıma hizmeti sektördeki nakliyat firmalarının hepsinin sizlere sunabileceği bir hizmet değildir. Baştan sona bütün taşınacak olan eşyaların değeri o kadar yüksektir ki taşınma sırasında her hangi bir kaza olması durumunda hastaneye büyük zarar verebilirsiniz.

Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

Ofis ve işyeri taşıma hizmeti verirken oldukça titiz şekilde çalışan firmamız evraklarınız karışmasın diye kolileme işlemi yaparken kolilere numara vermektedir. Böylelikle yeni yerinize gelen eşyalarınızı düzenli bir şekilde raflarınıza yerleştirebilirsiniz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi sahiplenip aynı bilinçle taşımaktayız.

Görüşmeye Başla
Merhaba. Yardımcı olabilir miyim?
Merhaba...
Yardımcı olabilir miyim?